Контейнер с надежда – една майка и нейната дъщеря най-накрая имат дом! 🤍
След две години изпитания, борба с институции, чакане за разрешителни и търсене на подходящо място, с позволението на Аллах и с помощта на всички вас, скъпи дарители и съмишленици, контейнера вече е поставен и оборудвана с ток и вода.
Тази жена и нейната дъщеря от гр. Белица, които доскоро живееха в изоставен хотел без елементарни условия, най-накрая могат да се чувстват в безопасност, под свой покрив.
🕊️ Това не е просто контейнер – това е ново начало, топъл ъгъл в един студен свят, в който милостта и състраданието още съществуват.
🤲 Аллах да е доволен от всички, които се включиха – с ду‘а, с дарение, с подкрепа!
Нека Аллах ви дари с най-доброто както в земния живот, така и в Ахирета!
Малкото е много, когато е с искрено намерение.